Middleware

Meie eelised:

  • Kodumaine toodang ja arendus
  • Täielikult kokkusobiv Digiboksidega Amino A110, Motorola VIP1903, 1003 HD, MAG250*, MAG200 mini*
  • Võimalik siseneda turule, kus juba on ca. 150 000 digiboksi
  • Tarkvara on tehtud nii, et vajadusel oleksid teiste tootjate digiboksi arenduskulud minimaalsed
  • Sõltuvalt koostöövormist on tarkvarauuendused, uued lisavõimalused ja parandused tasuta
  • Puuduvad piirangud digibokside arvu osas

Middleware võimalused:

 

 

Täielikult personaliseeritav alglaadimisel ja tarkvarauuendusel kuvatav graafika  (Splash image).

 

 

 

 

 

 

 

 

Tänu pikaajalisele arendustööle toimib meiepoolt väljatöötatud tarkvara väga kiirelt ka vanema põlvkonna digiboksidel nagu Amino A110 jt. Väga lihtne ja loogiline menüü. Kanalinimekirjad, saatekava, menüüelementide paiknemine ja kujundus (värvid ja paiknemine) on täielikult juhitavad läbi tsentraliseeritud kaughaldusliidese.

 

 

 

 

 

Lõppkasutajal on võimalik valida eesti, vene ja inglisekeelse kasutajaliidese vahel. Võimalik on eelhäälestada eelistatud audio ja subtiitrite keeled või siis subtiitrid täielikult välja lülitada.

 

 

 

 

 

 

Dünaamiline saatekava (EPG).  “Now and Next” funktsioon. Lahendus töötab põhimõttel DVB – XML -SQL, seega täielikult automatiseeritud meiepoolt eraldi väljatöötatud komponent.  Tänu tsentraliseeritud haldusele on võimalik kuvada ka hooldustöid jms puudutavat informatsiooni.

 

 

 

 

 

Kogu haldus käib tsentraliseeritud veebiliidese kaudu. Võimalik on hallata kanalinimekirju: lisada, muuta- ja kustutada ning seejärel grupeerida vastavalt soovile – teha teemapakette jne. Võimalik luua ja kustutada kasutajaid, siduda neid konkreetse digiboksiga seda nii digiboksi seerianumbri, aga ka mac aadressi põhiselt – muudatused lõppkasutajal toimuvad momentaalselt. Ühele kasutajale saab määrata ka mitu digiboksi. Kasutaja saab siduda lubatud kanalitega (grupp).Administraator  saab näha statistikat vaatatavate kanlite osas per user või kokku. See annab võimaluse hoida kokku sadu ja isegi tuhandeid Eurosid kanalite pealt, mille vaadatavus on küsitav.

 

 

 

Täispaketi Hind: 10 000€ *

*Sõltuvalt koostöövormist, sisaldab hind konsultatsiooni, standardhäälestust, väljaõpet ja aastast tugiteenust. Lisainfo saamiseks võtke meiega ühendust.